HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Reset
hr: Poništi

en: Parent
hr: Nadređen

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
