HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Parent
id: Induk

en: Close
id: Tutup

en: Activate
id: Aktifkan

en: Element
id: Elemen

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
