HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Reset
ja: リセット

en: Parent
ja: 親

en: Close
ja: 閉じる

en: Activate
ja: 有効化

en: Deactivate
ja: 非アクティブ化

en: Element
ja: 要素

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
