HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Close
lv: Aizvērt

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Element
lv: Elements

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
