HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Close
nn: Lukk
