HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Close
oc: Tampar

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
