HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Parent
pt: Pai

en: Close
pt: Fechar

en: Activate
pt: Ativar

en: Deactivate
pt: Desactivar

en: Element
pt: Elemento

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
