HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Reset
ru: Сбросить

en: Parent
ru: Родитель

en: Close
ru: Закрыть

en: Children
ru: Потомки

en: Activate
ru: Активировать

en: Deactivate
ru: Деактивировать

en: Element
ru: Элемент

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.
