HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Parent
sk: Nadradený

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
