HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Parent
sl: starš

en: Close
sl: Zapri

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
