HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Close
vi: Đóng

en: Children
vi: Con

en: Activate
vi: Kích hoạt

en: Deactivate
vi: Tắt

en: Element
vi: Phần tử

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
