HTML Mail (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Body
nl: Berichttekst

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Aan

en: Header HTML
nl: Koptekst HTML

en: Footer HTML
nl: Voettekst HTML

en: Send Test
nl: Testbericht versturen

en: Configure HTML Mail system-wide settings.
nl: Agemene instellingen voor HTML Mail.

en: HTML Mail test message sent.
nl: HTML Mail-testbericht verzonden.
