HTML Mail (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Основен текст

en: Subject
bg: Тема

en: Settings
bg: Настройки

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: To
bg: До

en: Template
bg: Шаблон
