HTML Mail (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Settings
sv: Inställningar

en: Mail
sv: E-post

en: To
sv: Till

en: Debug
sv: Felsök

en: HTML Mail
sv: HTML-mail
