HTML Mail (7.x-2.17) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: To
kn: ಗೆ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
