HTML Mail (7.x-2.18) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Settings
mr: संरचना

en: To
mr: प्रति:

en: Step 1
mr: १ पायरी

en: Step 2
mr: २ पायरी

en: Step 3
mr: ३ पायरी
