HTML Mail (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Settings
nn: Innstillingar

en: To
nn: Til

en: (No subject)
nn: (Ingen tittel)
