HTML Mail (7.x-2.29) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Settings
af: Verstellings

en: To
af: Aan

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: (No subject)
af: (Geen onderwerp)
