HTML Mail (7.x-2.29) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Settings
de: Einstellungen

en: To
de: An

en: Step 1
de: Schritt 1

en: Step 2
de: Schritt 2

en: Step 3
de: Schritt 3

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Instructions
de: Anleitung

en: Debug
de: Debuggen

en: (No subject)
de: (Kein Betreff)

en: Template file
de: Template Datei

en: HTML Mail
de: HTML-E-Mail
