HTML Mail (7.x-2.32) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Settings
pt: Definições

en: Mail
pt: Correio

en: To
pt: Para

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Instructions
pt: Instruções de preparação

en: Debug
pt: Depuração

en: (No subject)
pt: (Sem assunto)
