HTML Mail (7.x-2.36) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Settings
cs: Nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: To
cs: Komu

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Debug
cs: Ladění

en: (No subject)
cs: (Žádný předmět)
