HTML Mail (7.x-2.36) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Settings
sl: Nastavitve

en: To
sl: Za

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: (No subject)
sl: (brez naslova)
