HTML Mail (7.x-2.39) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Opcións

en: To
gl: Para

en: Not installed
gl: Non instalado

en: (No subject)
gl: (Sen asunto)
