HTML Mail (7.x-2.41) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: To
kk: Қайда

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: (No subject)
kk: (Тақырыбы жоқ)
