HTML Mail (7.x-2.41) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Body
th: เนื้อความ

en: Subject
th: ชื่อเรื่อง

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: To
th: ถึง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: (No subject)
th: (ไม่มีชื่อ)
