HTML Mail (7.x-2.47) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: To
dz: ལུ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: (No subject)
dz: (དོན་ཚན་མེད)
