HTML Mail (7.x-2.47) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: To
ku: بۆ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: (No subject)
ku: (سه‌ردێڕی نییە)
