HTML Mail (7.x-2.48) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Settings
ast: Preferencies

en: To
ast: Pa

en: Not installed
ast: Ensin instalar
