HTML Mail (7.x-2.49) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Settings
sq: Rregullimet

en: To
sq: Për

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: (No subject)
sq: (Pa subjekt)
