HTML Mail (7.x-2.59) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Settings
fr: Paramètres

en: Mail
fr: Courriel

en: To
fr: À

en: Not installed
fr: Non installé

en: Theming
fr: Thème

en: Send test message
fr: Envoyer un message de test

en: (No subject)
fr: (sans sujet)

en: Template file
fr: Fichier de gabarit

en: No theme
fr: Aucun thème

en: %autoload module
fr: module %autoload

en: The %autoload module has been enabled because the %htmlmail module now requires it.
fr: Le module %autoload a été activé car le module %htmlmail le requiert.

en: %mailsystem module
fr: module %mailsystem
