HTML Mail (7.x-2.59) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
