HTML Mail (7.x-2.59) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: To
ka: მიმღები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
