HTML Mail (7.x-2.62) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: To
el: Προς

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: (No subject)
el: (Δεν υπάρχει θέμα)
