HTML Mail (7.x-2.62) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: To
eo: Al

en: (No subject)
eo: (Neniu temo)
