HTML Mail (7.x-2.62) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay

en: (No subject)
fil: (Walang pamagat)
