HTML Mail (7.x-2.65) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Mail
hi: मेल

en: To
hi: को

en: Step 1
hi: स्टेप 1

en: Step 2
hi: स्टेप 2

en: Step 3
hi: स्टेप 3

en: Debug
hi: डिबग

en: (No subject)
hi: (कोई विषय नहीं)
