HTML Mail (7.x-2.65) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Settings
hu: Beállítások

en: Mail
hu: Levél

en: To
hu: Hova

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Theming
hu: Sminkelés

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: (No subject)
hu: (Nincs cím)

en: Template file
hu: Sablonfájl

en: HTML Mail
hu: HTML levél
