HTML Mail (7.x-2.65) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mail
ur: مراسلہ

en: (No subject)
ur: (بلا عنوان)
