HTML Mail (7.x-2.70) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Settings
da: Indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: To
da: Til

en: Step 1
da: Trin 1

en: Step 2
da: Trin 2

en: Step 3
da: Trin 3

en: Instructions
da: Vejledning

en: Send test message
da: Send test besked

en: (No subject)
da: (Ingen titel)

en: Template file
da: Skabelonfil

en: Send Test
da: Send test

en: HTML Mail test message sent.
da: HTML Mail test besked er sendt.

en: No theme
da: Intet tema

en: Email theme
da: E-mail tema
