HTML Mail (7.x-2.70) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: (No subject)
km: (គ្មាន​ប្រធាន​បទ)
