HTML Mail (7.x-2.70) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Settings
uk: Налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: To
uk: До

en: Step 1
uk: Перший крок

en: Step 2
uk: Другий крок

en: Step 3
uk: Третій крок

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Theming
uk: Оформлення

en: Send test message
uk: Відправити тестове повідомлення

en: Debug
uk: Зневадження

en: (No subject)
uk: (Без теми)

en: Template file
uk: Файл шаблону

en: HTML Mail test message sent.
uk: HTML Mail відправив тестове повідомлення.

en: Plaintext-only emails
uk: Лише листи в простому текстовому форматі

en: No theme
uk: Без теми

en: Cannot send email about %subject without a recipient.
uk: Неможливо відправити лист з темою %subject без адреси одержувача.

en: (Optional)
uk: (Необов'язково)

en: Here is a recommended configuration:
uk: Нижче наведена рекомендована конфігурація:

en: The email message goes through three transformations before sending:
uk: Повідомлення електронної пошти проходить три перетворення перед відправкою:

en: Email theme
uk: Тема листа

en: Add debugging info (Set <code>$debug</code> to <code>TRUE</code>).
uk: Додати зневаджувальну інформацію (Встановити параметр <code>$debug</code> рівним <code>TRUE</code>).

en: The %htmlmail module can send emails with fonts, styles, and other HTML formatting.  If you prefer to receive all your emails in unformatted plain text, select this option.
uk: Модуль %htmlmail може відправляти електронні листи з шрифтами, стилями, та іншими елементами HTML-форматування. Якщо Ви бажаєте отримувати повідомлення в простому текстовому форматі, виберіть цю опцію.

en: Choose to receive plaintext emails via %htmlmail
uk: Оберіть аби отримувати листи в простому тексті через %htmlmail

en: Granting this permission allows users to choose whether to receive all their emails in plaintext, rather than the default format provided by the <a href="!htmlmail">%htmlmail</a> module.
uk: Надання цього повноваження дає користувачам можливість вибору опції отримання всіх електронних повідомлень в простому текстовому форматі, замість форматування за замовчуванням забезпечуваного модулем <a href="!htmlmail">%htmlmail</a>.
