HTML Mail (7.x-2.71) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Mail
eu: Posta

en: To
eu: Nori

en: Debug
eu: Araztu

en: About
eu: (r)i buruz

en: (No subject)
eu: (Gairik ez)
