HTML Mail (7.x-2.71) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում

en: (No subject)
hy: (առանց թեմայի)
