HTML Mail (7.x-2.71) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Settings
ja: 設定

en: Mail
ja: メール

en: To
ja: 宛先

en: Debug
ja: デバッグ

en: About
ja: アバウト

en: (No subject)
ja: (件名なし)

en: Template file
ja: テンプレートファイル

en: HTML Mail
ja: HTMLメール
