HTML Mail (7.x-2.71) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Mail
tr: Posta

en: To
tr: Kime

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: About
tr: Hakkında

en: (No subject)
tr: (Konusuz)
