HTML Mail (7.x-2.72) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: To
bn: বরাবর

en: Debug
bn: ডিবাগ
