HTML Mail (7.x-2.72) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Settings
is: Stillingar

en: Mail
is: Póstur

en: To
is: Til

en: (No subject)
is: (Engin fyrirsögn)

en: HTML Mail
is: HTML póstur

en: Send Test
is: Senda prufu
