HTML Mail (7.x-2.72) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: Step 1
nl: Stap 1

en: Step 2
nl: Stap 2

en: Step 3
nl: Stap 3

en: Instructions
nl: Instructies

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Send test message
nl: Testbericht versturen

en: (No subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: Template file
nl: Template-bestand

en: HTML Mail
nl: HTML-mail

en: Send Test
nl: Testbericht versturen

en: Configure HTML Mail system-wide settings.
nl: Agemene instellingen voor HTML Mail.

en: HTML Mail test message sent.
nl: HTML Mail-testbericht verzonden.

en: Enables HTML in system emails.
nl: Schakelt HTML in bij systeem e-mails.

en: No theme
nl: Geen thema

en: (Optional)
nl: (Optioneel)

en: Here is a recommended configuration:
nl: Hier is een aanbevolen configuratie:

en: The email message goes through three transformations before sending:
nl: Het e-mailbericht doorloopt drie transformaties voordat het wordt verzonden:

en: Email theme
nl: E-mailthema

en: Add debugging info (Set <code>$debug</code> to <code>TRUE</code>).
nl: Debugging-informatie toevoegen. (Zet <code>$debug</code> op <code>TRUE</code>).

en: A template file is applied to your message header, subject, and body text.  You may copy the <a href="!uri">!template</a> file to your default theme directory and use it to customize your messages.
nl: Een template-bestand wordt toegepast op de kop, het onderwerp en de tekst van uw bericht. U mag het <a href="!uri">!template</a> bestand kopiëren naar de folder van het standaardthema en dat bestand gebruiken om de berichten aan te passen.

en: Choose the theme that will hold your customized templates from Step 1 above.
nl: Kies het thema dat uw aangepaste templates van Stap 1 hierboven zal bevatten.

en: If you install and enable the <a href="!echo">Echo</a> module, the theme you select will also be used to style your messages as if they were pages on your website.
nl: Als u de module <a href="!echo">Echo</a> installeert en inschakelt, zal het thema dat u selecteert ook gebruikt worden om uw berichten te stijlen alsof ze deel uitmaken van de pagina's op uw website.

en: If you install the <a href="!mailmime">Mail MIME</a> module, images in your emails will be automatically converted to inline attachments, and a plain-text alternative will be made available. This prevents your recipients from seeing broken image links and scary security warnings when they don't have the sender's address in their email addressbook.  <a href="!mailmime">Mail MIME</a> also allows <a href="!htmlmail">HTML Mail</a> to handle MIME-formatted messages sent by other modules such as <a href="!print">Send by-email</a>.
nl: Als u de <a href="!mailmime">Mail MIME</a> module installeert zullen de afbeeldingen in uw e-mails automatisch omgezet worden naar inline bijlagen, en zal er een alternatief bericht als platte tekst beschikbaar gemaakt worden. Dit voorkomt dat uw ontvangers gebroken links naar afbeeldingen en beveiligingswaarschuwingen te zien krijgen wanneer ze het adres van de verzender niet in hun e-mail adresboek hebben staan. <a href="!mailmime">Mail MIME</a>maakt het ook mogelijk om <a href="!htmlmail">HTML Mail</a> te gebruiken voor MIME-geformatteerde berichten verzonden door andere modules zoals <a href="!print">Send by-email</a>.

en: Converts stylesheets to inline style rules for consistent display on mobile devices and webmail.
nl: Converteert stylesheets naar inline CSS voor een consistente weergave op mobiele apparaten en webmail.

en: Converts non-ASCII text to US-ASCII equivalents. This helps prevent Microsoft <q>smart-quotes</q> from appearing as question-marks in Mozilla Thunderbird.
nl: Zet niet-ASCII-tekst om naar US-ASCII-equivalenten. Dit helpt voorkomen dat Microsoft <q>smart-quotes</q> verschijnen als vraagtekens in Mozilla Thunderbird.

en: Converts relative URLS to absolute URLS so that clickable links in your message will work as intended.
nl: Converteert relatieve URL's naar absolute URL's zodat de klikbare links in uw bericht werken zoals bedoeld.

en: Unfiltered
nl: Niet gefilterd
