HTML Mail (7.x-2.72) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Mail
pl: Poczta

en: To
pl: Do

en: Step 1
pl: Krok 1

en: Step 2
pl: Krok 2

en: Step 3
pl: Krok 3

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: Send test message
pl: Wyślij testową wiadomość

en: Debug
pl: Debugowanie

en: (No subject)
pl: (Brak tytułu)

en: Template file
pl: Plik z szablonem

en: HTML Mail
pl: Wiadomość HTML

en: Send Test
pl: Test wysyłania

en: Plaintext-only emails
pl: E-maile tylko jako czysty tekst

en: No theme
pl: Brak skórki

en: (Optional)
pl: (Opcjonalne)

en: Post-filtering
pl: Końcowe filtrowanie

en: Email theme
pl: Skórka wiadomości email

en: The %htmlmail module can send emails with fonts, styles, and other HTML formatting.  If you prefer to receive all your emails in unformatted plain text, select this option.
pl: Moduł %htmlmail może wysyłać e-maile z czcionkami, stylami oraz innym formatowaniem HTML. Jeśli preferujesz otrzymywać wszystkie e-maile niesformatowane jako czysty tekst zazacz tą opcję.

en: %mailsystem module
pl: moduł %mailsystem

en: Unfiltered
pl: Niefiltrowane

en: Test mail sending class
pl: Klasa do testowego wysyłania maili
