HTML Mail (7.x-2.72) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: To
cy: I

en: (No subject)
cy: (Dim testun)
